| vlad_2650 a întrebat:

Care sunt cele mai tari jocuri pentru pc? Shootere, fotbal, de toate.

Răspuns Câştigător
| Landied a răspuns:

Half Life 2, GTA San Andreas, Hitman(Blood Money, Contracts, Silent Assasin), Assasin's Creed, Fifa, Age of Empires 3, Stronghold Crusader, Seria NFS(eu am asta nou Hot Pursuit si il joc cu volan :D ), Prototype, Crysis si cam astea is cele mai bune(parerea mea)

ai aici toate jocurile:

http://www.buygames.ro/adventure-x-pc.htm

3 răspunsuri:
| i3Cookies a răspuns:

Simulatoare smug

| gmxromania78 a răspuns:

Far Cry 1, 2, GTA IV, Crysis 2&2, Postal 3, Scarface 1&2, si altele pe top 10 games.com

| Sufl3TzelRănith a răspuns:

Gta 4, pes(2011, 2010 etc.)WWE SMACK DOWN VS RAW (2011 etc.)Fifa toate versiunile, FAr Cry 2, Postal 2, hard truck, NFS( si eu am hot pursuit 2011)cauta un top 10 cele mai tari jocuri PC 2011 happy b-)