| boy95boy a întrebat:

Care sunt diferetele dintre modul de viata de acum 200 de ani si prezent?
Cum isi petreceau atunci timpul liber si ce alte lucruri faceau oamenii in secolul 19?
Dau fundita.:*

Răspuns Câştigător
| KeoAndrewDo a răspuns:

Uite in secolul 19 oamenii isi consumau oamenii altfel timpul... puteau merge la teatru, se duceau la scoala, munceau fiind o viata mai grea datorita luptelor politice. Evolutia statului si a societatii era in progres. Poti spune despre munca si sa explici ca era o viata grea etc prin luptele... FUNDITA?