| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt facultatile de medicina unde se da examen la o singura disciplina?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa facultate!
Cu atat mai mult la medicina unde sunt atatea materii importante din cauza organelor vitale, pe care trebuie sa le inveti/ studiezie, apoi sa dai atatea examene. Medicina este si cea mai lunga facultate, extrem de multa materie de invatat, extrem de multa practica prin laboratoare si spitale si zeci de examene in fiecare an.