| Andhres a întrebat:

Care sunt gesturile unei fete cand este atrasa de un baiat? big grin

4 răspunsuri:
| iDangerous a răspuns:

O fată care se respectă nu are gesturi, părerea mea. Că doar nu te-o căuta fata pe tine. Poate are anumite gesturi, dar nu de faţă cu tine.

| aimspeşăl a răspuns:

Hm. pai se poarta foarte frumos, rade la glumele tale, te cauta oriunde cu privirea, iti zambeste si chestii din astea funnybatting eyelashes funda?batting eyelashes

| Madut a răspuns:

Cum se comporta, privirea, cum vorbeste... Pune`te si tu in locul fetei si iti vei da seama singur!