| Madalina_2286 a întrebat:

Care sunt melodiile noi ale lui Britney Spears?

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Salut!
Ultimele melodii : Circus, (2009), If U Seek Amy (2009), Radar (original 2007 dar se gaseste si pe albumul Circus din 2009) si 3 (noiembrie 2009)
Se spune ca anul acesta va aparea un nou album, deci vor aparea melodii noi. happy

6 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

@ Puppy Kiss melodia aia e veche ...foarte veche laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai noua e ''Hey hey hey''...Brit e cantareata mea preferata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gimme More -2007
Piece Of Me - 2007
Break The Ice -2007
Womanizer -2008
Circus -2008
If U Seek Amy - 2009
Radar -2009
3 -2009

Acestea de sus sunt doar single-urile!

Mai sunt o gramada de piese grozave care ar fi trebuit promovate:
Get Naked (I Got A Plan), Get Back, Kill The Lights, Everybody, Unusual You, Mannequin, Lace And Leather, Freacasahow, Toy Soldier, Ooh Ooh Baby, Hot As Ice etc.
Mai sunt si leak-uite foarte grozave. Net-ul e plin.
Pe Wikipedia sunt informatii mai multe. Trebuie doar cautat.