| grgdlk a întrebat:

Care sunt numerele castigatoare la loto de duminca asta? stie careva? funda daca, castig

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Tu esti dus cu pluta? Cum sa stie cineva ce numere vor iesi castigatoare la loto?
Nici ghicitoarele nu stiu,ca daca ar sti ar fi pline de banii de la loto,nu de la cei pe care ii fraieresc!
De aia se spune ca este joc de noroc,pentru ca cine le ghiceste, numerele, o face ca are noroc, si nimeni nu-ti va da tie norocul lui, mai ales pentru o amarata de funda!

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Noi nu avem de unde stii asta.

| XanderLightBow a răspuns:

Funda nu valoreaza cat gramada aia de bani, nebunule!

| lucremflor a răspuns: