| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt realizarile voastre din 2014? Ce ati invatat anul acesta si ce va propuneti sa realizati anul viitor?

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Fiecare an reprezintă ceva. În fiecare an, măcar un lucru din viața ta se schimbă.
Pentru mine, 2014 a fost acel an în care schimbarea a fost un punct extrem. Tăcută și melancolică, drăguță și sinistră, am reușit să obțin un echilibru între caracteristicile mele. Să fiu sinceră, 2014 a fost un an bun, a fost anul în care am plâns cel mai puțin. A fost anul cu cele mai multe semne de întrebare.
Anul acesta, pot spune că am învățat să trăiesc. Pot spune că sunt pe calea cea bună în direcția evoluării mele. Anul viitor vreau mai mult. Vreau să obțin schimbarea absolută, vreau tot ce nu mi-am dorit în anii trecuți.
În câteva cuvinte pot descrie dorințele pentru anul viitor: liceu, iubire, schimbare, prieteni, familie, fericire, sănătate. Vreau o conștiință împăcată.

| sappy a răspuns:

Nu fac planuri pe termen lung, traiesc clipa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In 2015, îmi propun sa ies de la puscarie. happy si apoi sa-l omor pe ala care m-a băgat acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca nu merita sa iubesti pe cineva care nu te iubeste si anul viitor imi propun sa ajung un rugbyst mai bun

| losseru a răspuns:

Realizarile mele din 2014:am intrat la liceul un am dorit, m-am imbetat manga la balul liceului meu, mi-am luat un tel smecher, mi-am facut prieteni noi etc.in 2015 imi propun sa:ma imbat manga la balul meu, sa imi fac prieteni noi, sa babardesc si eu ceva ca mi-e vremea, sa nu fiu exmatriculat si sa nu-mi stric telu asta smecher dare mi l-am luat in 2014.super,nu?laughing

| Aliaaa a răspuns:

Am luat 10 in simularea de la romana, am intrat la liceul unde mi-am dorit