| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Care sunt semnele minore ca un baiat te place? funda pentru cel mai detaliat raspunswinking

3 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Pai sa zicem prima data ca se "baga in seama cu tine". In ce consta bagatu asta in seama. Iti acorda mai multa atentie tie decat altor fete, rade cu tine, glumeste...Iti face mici cadouri, o floare...dar ai grija. Aceste lucruri sa nu le faca si cu altele, pentru ca atunci e un mic "golans". Asa ca ochii in 4!

| SzbInfinite a răspuns:

Bună.
Păi probabil felul în care se uită la tine, te face să râzi, când eşti supărată te binedispune, încearcă să îţi atragă atenţia, îţi face complimente.; x

| Killa93 a răspuns:

Minore zici thinking Hm dupa parerea mea "bagatul in seama" prea des si fara nici un motiv, dorinta lui excesiva de a vorbi cu tine, chiar daca nu e foarte important ce are de spus. thinking -

( Repet: dupa parerea mea )