| NAdrian a întrebat:

Care sunteti de acord cu mine ca peste 80% din adolescenti joaca Metin2 sau World Of Warcraft mai mult de 5-6 ore pe zi, pe noapte nu mai zic...

6 răspunsuri:
| ArexuDeea a răspuns:

Eu is cu tine eu joc metin 3 ore depinde de program si varmiu e non-stop pe servaru de la cs stiti ala cu zombi

Răspuns utilizator avertizat
| DjDariuS a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine si cred ca mai joaca si CS sau Warcraft ( eu joc cel mult 3 ore ). Dar zic ca Metin2 si Cs joaca mai mult. 20% nu joaca pentru ca nu au calculator sau nu sunt interesati de jocurile astea.

| DeEuTzA_2553 a răspuns:

Eu
eu am un prieten care nu are internet acasa dar se duce la o sala de internet si sta in fiecare zi cate 5-6-7-8 ore acolo

| DeeaL0ve a răspuns:

Eu sunt de acor. ma joc cate 7 ore pe zi...defapt 3 dimineata[inainte de pleca la scoala] si 4-5 seara. deci ador jocu` ala

| DeeaL0ve a răspuns:

I Love Metin :X
si nu sunt obsedata straight face.dar, sincer acum, acolo poti sa-ti faci prieteni adevarati care, uneori, te pot intelege si ajuta mai MULT ca prietenii din realitate happy Credeti`ma! so, play metin and make friends!