| akyofficiall a întrebat:

Care vi se pare cea mai buna retea de telefonie mobila? nu stiu ce sa aleg intre Vodafone, Orange, cosmote big grin ce ziceti?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Toate sunt bune, am fost pe toate 3 si am ramas pe Orange pana la urma

| greyhound a răspuns:

Nu conteaza, toate sunt la fel de proaste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Orange, nu am avut niciodata probleme cu abonamentul/cartela.
Te pup!

| CosminC86 a răspuns:

Pai fiecare are avantajele si dezavantajele sale.
Orange are cel mai bun semnal, dar nu au serviciile bune.
Cosmote are semnal slab, si serviciile bune.
Vodafone are semnal bun si serviciile bune si scumpe.

| BubbleWhitee a răspuns:

Dupa parerea mea, Vodafone!

| weloveit a răspuns:

Eu zic sa te hotarasti intre cosmote si Vodafone. sunt diferite avantaje de exemplu la cartela frog (cosmote) ai internet nelimitat, minute nelimitate in frog si sms, 3000 sms cosmote, 3000 min cosmote si romtelecom 75 min /sms nationale si 75 min/sms internatinale cu 5 e. si la Vodafone e cam aceeiasi oferta doar cu 100 mg internet. oricum hotarastete intre astea doua. :*

| LastMimzy a răspuns:

Cosmote