| ßömþŌʼnįĶ a întrebat:

Care vinde bratari din ata(bratarile prieteniei) lasati-mi id-ul vostru. Vreau sa cumpar!

Răspuns Câştigător
| portocala225 a răspuns:

Madutsa_maddi

Ieftinee si ce culoare vrei tu!:*

5 răspunsuri:
| tdeea6 a răspuns:

Eu pot sa iti vand daca vrei id-u meu este tdeea6

| TheGaara a răspuns:

Bratarileprietenieitale.wordpress.com

| Annnes a răspuns:

Dka mai intereseaza pe cineva eu fac astfel de bratari ma puteti contacta la is bratarile.prieteniei12 sau puteti sa postati un comentariu pe blogul http://annnesblog.blogspot.con

| Florea_IloveKongly_1986 a răspuns:

Eu realizez modele dintr-o singura culoare, din 3, 4, 5 culori, modele in zig zag in 1sau 2 c ulori...id meu este bebe_4bebe Te astept cu drag sunt super ieftine crede ma
momentan am in stoc in jur de 10. pupici multi

| Florea_IloveKongly_1986 a răspuns:

Buna,eu am in jur de 30 de bratari..id meu bebe_4bebe