| Addiction a întrebat:

Cartea preferata? De ce?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cele de specialitate, pentru perfecționare!
Pa, pa.

| Dash a răspuns:

Asul, fiindca te ajuta sa castigi la poker big grin

| Neimportant a răspuns:

Jules Verne- 20.000 de leghe sub mări pentru că e interesantă şi merită citită. happy

| deutSa a răspuns:

Aproape toate cartile de Nora Roberts & Danielle Steel

| AlexC a răspuns:

Nu am asa ceva. Astazi am citit Oul Patrat de Saki (si celelalte proze).

| 0PopaPorno a răspuns:

Twilight.Deoarece este foarte captivanta,te cucereste din primele pagini, are parti amuzante, si ce pot sa zic? Este perfecta!laughing

| CrazyGirl2 a răspuns:

Bun venit in Basa Mortilor(R.L. Stine), ptk e infricosatoare!
Vrajitoarele(Roald Dahl), ptk imi place! ca te tine in suspans!