| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa crema epilatoare Veet? Dar epilarea cu ceara? Care e optima?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Tot mai bun este aparatul...Eu am unul de la Philips si e nemaipomenitlove struck

3 răspunsuri:
| dragutza a răspuns:

Pai cred ca crema costa in aprox 10 lei, iar epilarea cu ceara putin mai mult! eu iti propun, sa nu folosesti ceara deoarece te doare foarte mult, ti se inroseste piele, trebuie sa te dai apoi cu o crema hidratanta...etc. ceara se folosea inainte, de ce nu profiti ca traiesti in sec 21 si sa faci metoda ce mai usoara!happysucces

| M.madallina a răspuns:

Este 35 de lei

| irinuk11 a răspuns:

Crema epliatoare veet costa in jur de 20 ron.Depinde de unde o cumperi.Eu tot cu crema veet ma epilez si chiar in placewinkingacum depinde de tine:d