| Sorbona a întrebat:

Cat costa scoala de soferi? Ti se face vreo reducere daca esti elev?

Răspuns Câştigător
| ade2299 a răspuns:

Da, de obicei se fac reduceri daca esti elev. Depinde de orasul in care esti si de instructorul auto pe care il alegi. Eu am platit 600ron pentru condus + 100 RON, taxa pentru lectiile tinute.acelea de teorie, unde mai poti face si teste. Dar, in general, e 700+100 (taxa teoretica). Si. costurile pentru intocmirea dosarului, peste 100 RON. In total. ajungi pe la 1100 RON.