| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un clestisor de intors genele (aproximativ)? big grin In Buzau, stiti de la ce magazin l-as putea cumpara? puppy dog eyes Dau Fundita! >big grin

Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

Gasesti pe net la elf.ro(eyes lips face) si e chiar ieftinhappy
pupici, loly:X

3 răspunsuri:
| vivi14 a răspuns:

Buna, pai nu sunt din Buzau si nu am habar dar eu mi.am luat unul din revista AVON, era la oferta cu numai 3 lei acum este in jur de 7 lei. Sper ca il vei gasi.:*

| maria_4948 a răspuns:

Buna Stefania... pai acel clestisor.il gasesti la magazinele de cosmetice...costa in jur de 2-3 lei sau mai mult daca e mai bun.