| Lorena0189 a întrebat:

Cat costa un piercing in buza? Cu anestezie... Am cateva curiozitati :

Cat de tare doare?
Se infecteaza repede?
La cat timp pot schimba piercing-ul provizoriu?
Stiti saloane care se ocupa cu piercingul in Oradea?
Ce ar trebui sa stiu despre bagarea unui piercing? big grin

Funda celui mai bun raspunshee hee

Răspuns Câştigător
| BibisorxD a răspuns:

1.Doare destul de tare, stiu ce zic eu mi-am facut 4 dintre care mai am 2laughing.
2.Am 3 ani jumate de cand le am si nu am avut probleme de genul, deci nu se infecteaza daca dezinfectezi pierce-ul inainte sa-l pui.
3.Eu cred ca dupa o luna l-am schimbat.
Mare lucru nu trebuie sa stii, doar partea cu dezinfectatul, o sa se umfle o perioada, nu te machezi (fond de ten sau creme) in zona respectiva (cel putin mie asa mi-a spus amicul de mi le-a facut). Saloane nu stiu ca nu sunt de acolo.

1 răspuns: