| Stephanie_2959 a întrebat:

Cat de bun este instyler? o parere vreau si eu inainte sa-l cumpar. multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlexyLuvvU a răspuns:

Eu zic mai bine sa iti iei o placa si un ondulator si iesi mai bine, nu neaparat ca pret dar calitatea...Mie nu mi se pare bun, in schimb mi-am cumparat o placa si un ondulator si sunt mult mai bune (2 mil. placa +1mil. jumate` ondulatorul dar sunt f bune) Acum, cumperi ce vrei, asta e parerea mea :*

1 răspuns:
| springandsummer a răspuns:

Nu este bun delocstraight face a dat 300 de lei degeabastraight face