| deutSa a întrebat:

Cat de greu se publica o carte? Sunt interesata ca am vreo 80 de poezii si vreau sa le public

4 răspunsuri:
| RoRoxana a răspuns:

Hey si eu vreau sa public o carte cu povestiri, comentarii, poezii...[am 14 ani] love struck

| RoRoxana a răspuns:

Si eu am concurat la toate concursurile de compuneri, povestiri din scoala mea si la toate am luat locul 1. Daca aflii ceva te rog sa ma anunti si pe mine:*

| deutSa explică:

RoRoxana eu am 16 ani si am in jur de 80 de poezii.Am concurat la multe concursuri de poezie, asa ca.

| ErickEmil a răspuns:

Destul de greu... te rog funda