| PlayFreestyleFun a întrebat:

Cat este bursa de merit la liceu?

7 răspunsuri:
| twas a răspuns:

Eu am luat 75 lei pe luna.Sau cel putin asa ar fi trebuit. Cert e ca de fiecare data cand primeam banii (veneau pe mai multe luni) si calculam imi ieseau sume diferite...De cele mai multe ori nu era chiar 75.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cuantumul burselor depinde de bugetul disponibil şi diferă de la judeţ la judeţ!

Vezi alte detalii în Metodologia de la linkul :
http://www.isj.gl.edu.ro/......0ELEVI.pdf

Toate cele bune!

| Nirvanaaa a răspuns:

Buna!
Eu stiu doar de bursa de merit din Bucuresti.Primavara am fost la targul educational si toti liceenii au spus ca e 100 de lei. happy

| KM3 a răspuns:

Variaza de la an la an. Depinde de numarul de bursieri si de cat aloca primaria pentru burse. De exemplu, bursa mea de anul acesta(clasa a9a) este de 120 de lei.
O zi frumoasa! happy

| Ketch a răspuns:

Depinde de liceu

| 18Marius a răspuns:

Asta depinde

| Coco01 a răspuns:

Depinde de judet, oras, banii de la primarie.