| FzKr a întrebat:

Cat se lasa la incarcat o baterie noua de HTC Wildfire? se lasa 12 ore ca la orice telefon nou cumparat?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai mult de 8 ore se recomanda.

| Piiink a răspuns:

Da bine inteles il lasi toata noapte INCHIS pus la incracat ca sa ti se formateze bateria :*

| deutSa a răspuns:

Mai bine il tii 12 ore, decat sa-l tii mai putin si sa ai vreo surpriza

| geoxx a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Eu am un HTC desire hd si nu a trebuit sa il las 12 ore, am facut doar o calibrare dupa cum mi.a recomandat domnul de la Orange. Mi.a spus ca bateriile sunt formatate din fabrica straight face.