| M.madallina a întrebat:

Cat timp dureaza sa se schimbe poza de la profil?

7 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Nu dureza mult, cateva minute.

| xibalba a răspuns:

Incearca sa micsorezi poza. poate e prea mare si de aceea nu se salveaza. si eu am patit asa.

| xibalba a răspuns:

Click dreapta pe poza - open with- si alegi de acolo microsoft office picture manager. Daca nu apare direct, cauta`l in choose program. daca nu e nici in lista aia, cauta`l cu browse de prin program files. Daca stii ca nu il ai, incearca sa cauti alt program... ori photoshop care il ai, ori nu stiu...altceva. daca ai microsoft office picture manager il deschizi, te duci la edit picture de sus si din stanga alegi resize. apoi predefine widht X height si alegi marimea cea mai mica de acolo. Dai save as. si salvezi poza undeva si gata. Daca nu ai programul asta, foloseste altul asemanator si cauta prin meniurile acestuia ceva referitor la resize. Bafta

| St!L a răspuns:

Cateva secunde de obicei!

| M.madallina explică:

Multumesc mult.eu dau pe browse, imi aleg poza si dau pe salvati profilul. dupa aia imi arata ca profilul e salvat dar poza nu aste pusa.

| M.madallina explică:

Imi pare rau ca sunt asa grea de cap, dar cum se micsoreaza?

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Cateva minute... daca e totul in regula, dar de cele mai multe ori nu e nimic ciudat.
Ciao Baw!