| zambetcald a întrebat:

Cat timp va iau lectiile de obicei?

3 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Poate sa imi ia si 7 ore si 2 depinde cat am de invatat. oricum, in general invat si dimineata si seara pentru. ca e foarte foarte mult si greu.
P.S eu sunt la liceu, snbig grin tie?

| ChocolateAddict a răspuns:

Putin,pentru ca am norocul sa retin din clasa si daca sunt in criza de timp reusesc sa invat lectia in pauza. Daca e vorba de un test, depinde de materie dar uneori uit de el si tot iau note destul de bune.Sa zicem ca 1 ora daca vreau sa invat foarte bine si 1 ora jumatate daca am vreun test.Tie?

| Parpapepiped a răspuns:

Uneori 30 de minute, alte ori 1 ora, alte ori 1 ora si 30 de minute