| dreamgirl99 a întrebat:

Cate ilograme trebuie sa aiba o fata la 12 ani de 1.62?
EU AM 48 crying

Răspuns Câştigător
| Laviiiiii a răspuns:

Sa sti ca ai cam putin:).
Uita-te aici: http://www.lipstick.ro/index.php?id=9
Sper ca te-am ajutat!:).
funditssSssa?:).

3 răspunsuri:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

E foarte bine ca ai asa. Chiar e recomandat sa ai aceasta greutate la inaltimea tawinking
Eu am 49 kg la 1.56hee hee

| Juliebelle a răspuns:

Si ti se pare ca i prea multe sau prea putine? Stai fata draga cum esti, nu e bine sa iti faci griji pentru kilograme acum. Daca acum te preocupi de asta, la 17 ani ce o sa faci?laughing, esti bine asa cum esti acum, asculta-ma pe mine.winking

| NeverTooLateee a răspuns:

E foarte bine eu am 13 ani sh 9 luni aproape 14 si am 45 de kg si 1.49 in inaltime laughingrolling on the floor

Funda? love struck