| Georgiana_5221 a întrebat:

Cate kilograme ar trebui sa am la 13 ani tinand cont ca am 1.60 inaltime.

Răspuns Câştigător
| VampDiaries a răspuns:

Ar trebui sa ai 50 de kg (de la inaltime se scade 110)

10 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Ar trebui sa ai in jur de 45 de kg, la varsta de 13 ani + ca esti inalta.

---> Numai bine! puppy dog eyes

| Fineness a răspuns:

Intre 47 si 50 de kilograme!happy

| SamSon a răspuns:

35-45

| NicolaVlad a răspuns:

'''

| NicolaVlad a răspuns:

44,45 Kilograme

| sweetgirl24 a răspuns:

Pai tinand cont ca ai 1.60 ar trebui sa ai 50 de kilograme! Din inaltime se scade 10...

| AnnaAbba a răspuns:

Daca vrei sa ai talie de model 40 kg
Daca vrei sa fi normala 50kg
fundita?

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Cam 50 ar fi ideal. Ca normal din ce inaltime ai, de exemplu ca tine 1.60m scadem 110 si afli cam cate kg ar trebui sa ai. Eu am 1.70 si 58kg deci e normal. Sper ca te-am facut sa intelegibatting eyelashes.

| ionutz_7767 a răspuns:

Maxim 50 asa ceva

| ana1626 a răspuns:

Trebuie sa ai intre 40-45 kg. Fundita?