| dydy1992 a întrebat:

Cate saptamani mai sunt pana la vacanta de paste? :d

Fundita! waiting

Răspuns Câştigător
| Buterflyy a răspuns:

Mai sunt 37 de zile:*
fundita?happy:X deci asta rezulta 5 saptamani jumate::X
fundita?:X

7 răspunsuri:
| ciufiXXXXXX a răspuns:

25 aprilie
5saptamani si 3 ziletongue
funda?big grin

| blackrose269 a răspuns:

Cred ca mai e o luna.cam asathinking

| biuuu a răspuns:

Buna
vacanta va fi din 16 aprilie pana in 25 aprilie

| pisikmik a răspuns:

3 sapatamanibig grin

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

In afara de saptamana asta care e pe terminate mai sunt 4 saptamani, deoarece luam vacanta pe 16 si incepem pe 26. E posibil? :o Cum sa incepi vacanta in a 3 a zi de Paste? x(

Si, pana la vacanta de sfarsit de an mai sunt 11 saptamani fara vacanta de Pasti (asta daca esti clasa a 8a) iar daca esti alta clasa mai ai 12 saptamani de scoala.

O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt 4 saptamani pana la vacanta de Paste, dar nu te bucura prea mult ca avem doar o saptamana, deci degeaba asteptam 4 ca sa stam 1 acasa laughing.

| pviorel a răspuns: