| marui08 a întrebat:

Cate sezoane o sa aiba the vampire diaries?

8 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Momentan s-a anuntat ca apare si sezonul 2.Depinde de producatori, de audiente si de buget... cred happy
Eu sper sa aiba cat mai multe big grin

| Messyhair a răspuns:

Nu stie nimeni.
Depinde de producator. El va decide cate sezoane va avea serialul.

p. s
Si mie imi place serialul love struck

| AnnyXoxo a răspuns:

6. eu au semnat un contract cu producatorul pentru 6 ani.

| ZeldaSay a răspuns:

Sunt sigura ca multe.deoarece sunt 4 carti din cate stiu...in romania.si posibil sa fie multe seriale...:*

| marui08 explică:

Dalove struck si eu sper sa aiba cat mai multehappy

| deuxx a răspuns:

Cat mai multe, sa speram. Nu cred ca m-as putea satura vreodata de el. love struck

ps: Iti ador poza de la avatar. love struck Fana Ian/Nina, huh?

| deuxx a răspuns:

Cat mai multe, sa speram. Nu cred ca m-as putea satura vreodata de el. love struck

Ps: Iti ador poza de la avatar. big grin Fana Ian/Nina, huh? :*

| Bianka98 a răspuns:

3 sau 4