| m1xa3la a întrebat:

Cateva intrebari pentru baieti... ce va place la o fata? cum va place sa se comporte cu voi? ce vreti de la iubita in primele luni de relatie, ce sa faca sa fie bine? de ce una din persoanele relatiei o inseala pe cealalta cu toate ca stie ca aceasta o iubeste? PS: vreau sa fiti sinceri in raspunsuri:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Mie imi place in primul rand sinceritatea, urasc minciuna si mai mult de iubire nu cred ca ii nevoie intr-o relatie

Răspuns utilizator avertizat