| ChocolateAddict a întrebat:

Cati bani ar trebui sa imi iau intr-o tabara de o saptamana la mare? Am 14 anihappy
Funditabig grin

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Daca vrei poti sa mergi in tabere de genu`, deoarece ai limita necesara!
---> Trebuie sa ai cel putin 12 ani ca sa mergi, iar tu daca ai 14 e minunat!

---> Intreaba`ti parintii daca te lasa si distractie placuta!hee hee

---> Ma bucur ca te-am putut ajuta! puppy dog eyes

| DdDiX a răspuns:

Iti poti lua 100 lei sau 150 lei...depinde de tine; daca cheltuiesti de obicei:p

| lollyd a răspuns:

Depinde de tentatie si de temperamentul tau. Daca nu te poti controla...eu iti sugerez sa-ti iei 10 milioane laughing nu glumesc in jur de 5 milioane iti ajung

| VladM15 a răspuns:

Depinde vreo 500 lei o sati ajunga cu siguranta daca vrei sa te distrezi
daca nu ai posibilitatea sa-ti iei mai multi itit iei in jur de 300 lei