| anonim_4396 a întrebat:

Cati iubiti / iubite ai avut pana acum? (aproximativ )

Răspuns Câştigător
| claudiarebecca a răspuns:

Unu. si bun. l-am gasit dupa cautari indelungi dar a meritat asteptarea tongue

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Doi. al doilea mi-e si sot.

| psiholoaga a răspuns:

Cu totul... vreo 5. Adica relatii de minim 1 luna, restul nu se pune.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Iubiti am avut destui(vreo...7?)... dar am iubit un singur baiat

| cyufulyky a răspuns:

Nush creca vreo 8/9[am doar 14 ani]big grinbig grinbig grin

dar momentan sunt cu un bait pe care-l iubesc pot spune:X:X:X...de jumate de anbig grinbig grinbig grin

assiris
| assiris a răspuns:

Ohohoooooo...
Fara numar... fara numar...

| borsec a răspuns:

Am avut destui iubiti, am avut patru mari iubiri, dar intr-un final a cincea iubire s-a dovedit a fi cea mai buna.

| Paula a răspuns:

Sincer vreo 10, aproximativ happy mai mult de o luna toti happy

| pisika a răspuns:

Unu' si bun.pana acum. dar tu?

| pisika a răspuns:

La mine nu se pun 'apele de ploaie' ( scuze baietiwinking )

| J7anine a răspuns:

N, respectiv n+1 -happy

| fetitza a răspuns:

Unul si bun...pe care il mai am si acum

| blabla a răspuns:

Sincer...nu au fost multi ..numai pe unul dintre il pot considera iubithee hee

| Elena0210 a răspuns:

Poi la mine o relatie nu tine mai mult de trei luni...si am avut multe... dar in fine am iubit 2 baietii=>2 iubiti

| ramona22 a răspuns:

0 rolling on the floor si nici nu vreau deocamdat

| avalon a răspuns:

Sincer. o iubita. implicarile nocturne nu se noteaza laughing

| madalina_7017 a răspuns:

Vreo 10

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

546546565641+

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa, prieteni, am avut destui, dar iubiti(consider iubit baiatul dupa care am suferit cand m-am despartit, cu care am avut relatie mai lunga de 2-3 luni)am avut 3.si cu al 4-lea m-am maritat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică: