| bogdanmk29 a întrebat:

Caut o fata pe nume Axinte Ramona Manuela nascuta in 1983 este din comuna Miclesti jud Vaslui tot ce stiu este ca s-a casatorit insa nu stiu numele de familie si as vrea sa ma ajutati sa aflu dau funda pentru informatiile bune

Răspuns Câştigător
| DragonFLoW a răspuns:

Eu am rude cu numele Acxinte, dar nu stiu nicio ramona manuela, mai ales din judetul vaslui, stiu de unde vin majoritatea membrilor familiei mele. De obicei cand scrii numele cuiva pe google, iti da ceva date despre el, de exemplu cand imi scriu numele prorpiu imi apare scoala unde am facut-o si liceul la care sunt, si culmea competitii la care am participat, sunt mai multe competitii decat am participat eu vreodata... ar trebui sa gasesti ceva si despre ea...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca e vorba de asta:
http://forum.romedic.ro/user.php?id_user=111003
are si fotografie la profil.