| anonim_4396 a întrebat:

Caut un tricou cu joker si nu gasesc, caut un tricou cu joker si nu gasesc...
Toate tricourile cu joker sa apeleze la mineee.

Acum serios vorbind...stiti site-uri cu tricouri cu joker? adica am cautat pe net,, dar am gasit numai rebuturilaughing...

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

rolling on the floor
super amuzant rolling on the floor

| Shuellen a răspuns:

Http://cadourianticriza.ro/tricouri_joker/41.htm e singurul care se gaseste pe tot internetul. Insa sunt site-uri unde le dai poza, in cazul tau cu joker, si ti-l pot pune pe tricou. Cauta tricouri personalizate si poti face aceasta miscare!

| Joker000001 a răspuns:

Uite aici un site care cred ca te poate ajuta:https://www.superherostuff.com/......hirts.html