| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Ce ați alege dintre o fata frumoasa, înaltă, cu parul lung, săten
închis dar drept, ochi caprui deschis-turcoaz, atletica, dar cu putina celulita, sociabila, creativa si aventuroasa

SAU

O fata scunda, cu parulmediu, saten si ondulat, ochi verzi smarald, dinti strambi si foarte slaba, dar desteapta, frumoasa dar increzuta si posesiva?
De ce?

FundaVOTULEȚ

Răspuns Câştigător
| BlahBlahRaspundSiDreg a răspuns:

Voi face o medie: Prima varianta fiind notata cu 1, iar a doua cu 2. Sa incep:
Imi plac fetele cu parul inchis si drept (1)
Imi plac fetele cu ochii caprui deshis-turcoaz (1)
Imi plac fetele atletice cu un abdomen frumos (1)
Dar imi plac si fetele frumoase si destepte...nu conteaza daca sunt putin increzute.(2)
(1) - 3 3v1 - As alege prima fata,
(2)- 1 putina celuloza nu conteaza
nu? big grin
Funda? big grin

3 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Celulita se rezolvă cu sala, dar dacă fata nu e grasă, nu mai consider celulita un defect după care să cotez fata. Deci o aleg pe prima.
PS: Nu îmi plac fetele scunde.

| Shammal a răspuns:

Nici una nici alta, prefer o fata mai scunda frumoasa, cu parul blond

| printisorul23 a răspuns:

Prima k e si aventuroasa si nu are dinti strambi