| gabryel a întrebat:

Ce a patit site-ul asta mi-am schimbat total parea despre el cand ma loghez bifez si in casuta aia cu Tine-ma logat toata ziua si dupa ce intru la intrebarile mele sau raspunsurile mele ma scoate din cont si trebuie sa ma loghez din nou, vream sa mai petrec ceva timp pe aici dar daca nu se remediaza problema asta o sa ne vedem mai rar poate o data pe luna (si asa nu v-am ajutat cu nimic).

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

Dar numai la ora 24
cand se termina (azi toata ziua )
si la mine e la fel

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se mai intampla si erori. Cu timpul se vor mai face schimbari cu siguranta dar momentan trebuie sa acceptam ce avem.

| Ea12345 a răspuns:

Acum merge mai bine...big grin

| Catalion a răspuns:

Mi-e cand mi s-a intamplat asa ceva, a fost din cauza la browser, asa ca l-am reinstalat Firefox si a revenit la normal. Cred ca trebuie sa stergi toate fisierele temporare ale browserului.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Si mie mi se intampla la felthinking

| hugo a răspuns:

Din simplu fapt ca nu te tine logat non'stop site-ul te=a facut sa iti schimbi parerea? cred ca nu te-ai exprimat corect...

| radu75 a răspuns:

Si eu am intalnit multe erori la logare si la intrarea de pe o sectiune pe alta, dar cred ca asta se datoreaza faptului ca se lucreaza inca la site, tot pentru a se gasi hibele astea. Pana la urma te mai loghezi inca odata si gata, doar nu trebuie sa spargi pietre de moara, tastezi cateva caractere si o iei de la capat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se intampla si mie happy dar de fapt esti logat chiar daca acolo arata ca trebuie sa te loghezi big grin. ca sa verifici cauta cuvinte cheie din intrebarea ta, si da pe userul gabryel si incearca` sa-l adaugi ca prieten. n`o sa meargalaughing deci chiar daca "nu esti logat" poti sa raspunzi intrebarilor:d