| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai face daca ziua de maine nu ar mai exista?

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Mi-as face curaj si as spune unei persoane cat de mult inseamna pentru mine happy

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu mi-as scrie si nu mi-as invata D

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Daca ziua de maine nu ar mai exista m-asi impaca azi cu prietenul meusad
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Inregisrez ziua de azi si maine ii dau play, pana vine ziua de poimaine.

| helpu a răspuns:

As petrece ziua de azi cu prietena mea. Si mi-au lua ramas bun de la amicii mei. Si as bea o bere. :p

| LoveStoned a răspuns:

Buna intrebare. As putea sa-ti spun ca mi-as cere iertare tuturor celor carora le-am gresit, dar nu stiu daca ar merita.
Asa ca cel mai probabil, daca nu as fi singurul care stie acest lucru, m-as strange cu toti prietenii, prietenele si am face un wild party happy

| elizabeth a răspuns:

M-as omori din clipa asta...

| ellalove a răspuns:

As petrece impreuna cu toate pers importante din viata mhea.si leas marturisi cat de mult conteaza ele pentru minetongue

| maiamoniblueberry a răspuns:

As face tot ce nu am facut pana acum. Absolut tot, inclusiv sa imi cumpar tot ce vreau si alte chestii big grin... Si m-as impaca cu cea mai buna prietena a mea, as incerca sa iau un 10 la mate si la chimie... dar mi-ar parea rau pentru ca nu poti recupera o viata intr-o singura zi sad. Deci mi-as dori puteri magice ca sa pot schimba viitorul.

| IreneIsHere a răspuns:

Nimic. As astepta cu sulfletul la gura sa vad ce se va inampla cu ziua de maine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic,pentru ca stiu ca nimanui nu-i pasa thinking