| corina1122 a întrebat:

Ce ai fi dispusa sa faci pentru iubitul tau pentru a nu-l pierde? Funda pentru cel mai bun raspuns happy

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nimic,eu nu fac chestii pentru oameni, daca ma place sta cu mine, daca nu, nu.

| Hieer a răspuns:

Depinde de situație.

| Me01 a răspuns:

Buna
Aproape orice daca si el merita.

| Andreeac33 a răspuns:

Mi-as calca pe orgoliu, pe demnitatea feminina, dar totul depinde din ce cauza l-as pierde.Mi-as cere scuze si i-as explica tot ceea ce simt pentru el, dar desigur cuvintele sunt de prisos pentru ca daca el nu vrea sa se intoarca la mine, e degeaba...