| Aiicha a întrebat:

Ce ai schimba la tine?(interior si/sau exterior)

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

In linii mari totulwhistling
Incepand de la glumele, rasul nervos si terminand cu gesticulatullaughing

10 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Trebuie sa te placi asa cum esti...Totusi daca s-ar putea mi-ar placea sa fiu putin mai inalta(am decat 1. 50) dar nu ma deranjeaza ca sunt,, micuta '' pentru ca stiu ca baietilor le plac fetele scunde.IN interior nu as schimba absolut nimic.

| Fillaide a răspuns:

Interior-As vrea sa nu mai pun totul la suflet asa repede, sa fiu mai indrazneata si un pic mai indiferenta.

Exterior-As vrea sa am cu vreo 5 Kg mai putin si parul un pic mai lung.

| Nimic special a răspuns:

Exterior : nimic:X

interior : rautatea care sta in minelaughingwhistling, orgoliu, aroganta.
Atat!

| NinaY a răspuns:

Exterior : as mai slabi vreo 6 kg, as vrea sa fiu mai inalta, si sa imi fac parul cumva sa creasca mai repede.
Interior : Sa nu mai pun totul la suflet, caci tot eu sufar pana la urma!

| HySpear a răspuns:

Exterior:-sa slabesc cateva kg blushing
Interior:-sa fiu mai indrazneata big grin

| bOse a răspuns:

Aroganta, comportamentul cu anumite fete.

| Lady a răspuns:

So:
Exterior:
-as mai slabi putin
-as vrea sa fiu putin mai inalta
-thinking

Interior:
-as vrea sa fiu mai tupeisata/indrazneata.happy

| Lacramioara7531 a răspuns:

As vrea sa nu mai pun orice la suflet si sa fiu putin mai indrazneatatongue

| abcdefg a răspuns:

Faptul ca pun prea mult suflet, naitivitatea, si as vrea sa am mai mult tupeu. Exterior : as mai slabi un pic mai mult, si mi-as dori sa fiu mai inalta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incapatanarea, orgoliul si faptul ca pun prea mult suflet.