| anonim_4396 a întrebat:

Ce anime-uri mai misto cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| Diana_7985 a răspuns:

Pai preferatele mele sunt :Air, Ashita no Nadja, Bleach, Blood+, Candy☆Boy, Chobits, Code Geass (Kōdo Giasu), Death Note, D. N. Angel, Elfen Lied, Fullmetal Alchemist (Hagane No Renkinjutsushi), Full Metal Panic! and Full Metal Panic? Fumoffu, Ghost Stories, Gravitation, Hakaima Sadamitsu, Haruhi Suzumiya no Yuutsu(The Melancholy of H. S), Honey and Clover, Inuyasha, Jigoku Shoujo (Hell Girl), Kaleido Star, Kamichu, Kiddy Grade, Mew Mew Power (Tokio Mew Mew), Nana, Naruto, Paradise kiss, R. O. D. the TV, Rosario+Vampire, Rozen Maiden sigur iti place ceva deaiciwinking

7 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Bleach
Mermaid melody pichi pichi pichi
D. N. Angel
Sakugan no Sana
Code geass R1 (e cel mai tare m-a apucat plansu la final a fost super tarecrying)

| Shery a răspuns:

Itazura na kiss :X
Lovely complex
poate... peach girl...
Sailor moon... sunt mai multe tongue

| mcrenma a răspuns:

Jigoku Shoujo
Elfen Lied
Death Note
Mew mew power (tokio mew mew)
Kaleido Star

| alexdad16 a răspuns:

One Piece - e super, m-am uitat de la cap 1 pina la 290 si mai am pina la 600 si cevahee hee(e pe mai multe limbi, de preferat spaniola)

| akatsuki a răspuns:

Naruto, death note, bleach, nana, blood+, code geass, fullmetal alchemist, jigoku shoujo, kuroshitsuji, ninja scroll, vampire knight, umineko no naku koro ni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pandora hearts
Natsu no Arashi
Hanasakeru Seishounen
Nana
Valkyria chronicles
Kyou no go no ni
Kyouran Kazoku Nikki
Death note (+ primele 2 filme )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Shakugan no shana, naruto, naruto shippuden, inuyasha, air gear, kiddy grade, kiddy girl...etc