| TwistedDemon a întrebat:

Ce animeuri recomandati? Imi plac foarte mult animeurile care se bazeaza(oarecum) pe drama, slice of life(whatever, ar suna aiurea in romana), vampiri.Am vazut toate animeurile populare si cele care s-au difuzat la TV, deci nu prea as vrea recomndari de gen Naruto/Bleach/Nana/Trigun etc.

Răspuns Câştigător
| TheEvilCat a răspuns:

Paia cu vampiri stiu Shikithinking L-am vazut anul trecut parca...si tin minte ca mi-a placut cat-de-cathee hee
Drama...Clannad[After Story]sau Airthinking Elfel lied, dar probabil l-ai vazut rolling on the floor
Kuroshitsujithinking Daca nu l-ai vazut...hee heeE destul de interesant...
Paiaaa...mie mi-a mai placut Durararathinking Sau Blood-c care e destul de sangerosthinking Code geass...nu mai stiu ce sa zicrolling on the floor
In fine, cred ca ai vazut majoritatea anime-urilor din listathinking Dar sper ca te-am ajutat cumvathinking

9 răspunsuri:
| Lowly a răspuns:

Death note ai vazut? ca e super!

| liii a răspuns:

Vampire knight,Clannad, Kimi go nozomu eien, Death note...
Uita-te pe www.anime.kage.ro si vezi ce gasesti.Sau pe http://naruto.dmon.com/

| xRaLuCaX a răspuns:

Inuyasha, katekyo hitman reborn,D-Gray man (preferatul meu),Dragon Ball,High school of death(horror),death note, full metal alchemist, full metel panic, claymore, elfen lied, mai multe... sper ca te-am ajutat :*

| Adara a răspuns:

Mai eu nu prea stiu ce tear placea dar intra pe situl asta sun o gramada de animeuri traduse unele mai bune decat altele
http://desene-animate.rascuplans.ro/
su daca vrei sa citesi manga intra pe
http://mangazup.com/
sper sa fie de folos

| Stefunny a răspuns:

Air,Aishiteruze Baby,Arakawa Under the Bridge,Amatsuki,Darker than Black: Kuro no Keiyakusha,Ghost Hound,Hakushaku to Yousei,Kimi ga Nozomu Eien,Kobato.,Kuragehime,Kure-nai,Kyoshiro to Towa no Sora,Midori no Hibi,Rozen Maiden,Pandora Hearts,Shuffle!,Tonagura!,Toradora!,True Tears,Welcome to the NHK!,Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru,Tegami Bachi, Yamato Nadeshiko Shichi Henge, etc.

| HessaAilee a răspuns:

Pandora Hearts.

| TwistedDemon explică:

Da,am vazut Death Note, Clannad, Vampire Knight... ca sa va faceti o idee am vazut tot ce am adaugat in lista asta : http://myanimelist.net/animelist/N0thingZer0

| narutouzumaki99 a răspuns:

Dragon-Ball,The Animatrix,Robot Chicken, Mushi-si, Samurai Jack le poti vedea pe vplay.

| YukiBlackPhoenix a răspuns:

Dragonball, Yu Yu Hakusho, Death Note, Kaleido Star, Neon Genesis Evangelion, Inuyasha, Hellsing Jigoku Shoujo, Pokemon, Yugioh, Sailor Moon, Soul Eater, Full Metal Alchemist, Full Metal Panic, Lovely Complex, Honey & Clover, Kiddy Grade, Gallery Fake