| naviDIabLO a întrebat:

Ce aparat de fotografiat imi trebuie ca pozele care le fac(sa se vada si bine pozele)sa le iau din aparat si sa le pun in pc?

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un aparat digital.

| Arfina a răspuns:

Nu iti trebuie un aparat de fotografiat special straight face. Iti trebuie cablu, ori, trebuie sa ai in laptop/unitate un loc unde sa bagi cardul de memorie de la aparat. Nimic mai simplu! :*

| woody_9489 a răspuns:

Orice fel de aparat digital. :] cu el o sa primesti cablu pe care il folosesti sa vagi pozele in PC.

Răspuns utilizator avertizat