| alina_6005 a întrebat:

Ce apreciati cel mai mult la o fata ?

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Am pus si eu o intrebare identica si am primit raspunsuri de genul:
Eu as zice ca cel mai mult imi place la o fata ca este draguta,sincera,rafinata,harica, nefitzoasa...

Cel mai mult urasc fetele care se sparg cu machiajele lor si cand le aud ca vorbesc,, Fata mi-am luat machiaj de 50 lei,, sau ma rog estea cu basini pe cap.
sau
Buna. Sunt baiat si ce apreciez la o fata este, sa aiba forme sa nu fie grasa, sa fie iubitoare, sa nu fie mincinoasa
sau
Am un prieten si zice ca ii place corpul fetelor...Tu fi insuti.imbracate destul de fain, nu te machia inca, fi sincera si ai incredere in tine.

| Liviu a răspuns:

Apreciez sa fie curaticahappysi sa aiba ceva in cap
A da si sa nu asculte manelelaughing(asta e offu meu sa nu aud de fete ca asculta manelesigh )

| Angelofdemon a răspuns:

Eu nu sunt baiat dar iti pot spune ce apreciaza baietii din jurul meu la mine.happy
sinceritatea
onestitatea
fac fata la orice si tot cu zambetu pe buze raman.happy nu ma las invinsa happy

| εʟεпα a răspuns:

Eu as spune ca sufletul! Chiar daca sunt fata laughing

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Eu as zice ca cel mai mare lucru care il plac la o fata este sa fie : draguta,sincera,rafinata,harnica, nefitzoasa...

Cel mai mult urasc fetele care se sparg cu machiajele lor si cand le aud ca vorbesc,, Fata mi-am luat machiaj de 50 lei,, sau ma rog estea cu basini pe cap.

| MarioOnette a răspuns:

Romatismul binele dragostea frumusetea sinceritatea