| Lyndsey a întrebat:

Ce apreciaza fetele la un baiat, dar baietii la fete? Du pa ce criterii va alegeti voi iubitii. iubitele? Voi puneti pret pe frumusetea exterioara(ma refer la imbracaminte)?

4 răspunsuri:
| anonimul0826 a răspuns:

Eu sincer nu prea ma uit la imaginea exterioara bine nici pre urata s anul fie fata nu poti sa stai cu o uratenie doar daca si tu esti urat nu discriminea pe nimeni fiecare gandeste diferit si in ce priveste imaginea interioara ma uit la inima fetei vreau sa nu fie pe interes sa nu se uite numai al bani vreau sa fie o fat buna fara fite. Si acum sa-ti raspund si la intrebarea despre imbracaminte imi place cand vad fetele in fuste sau pantaloni scurti si pantaloni mulati si tricouri mulate ::**

| ineedyourehelp a răspuns:

Eu una nu pot spune ca nu apreciez si exteriorul..Sa fie dragut, adica nici frumos ca un fotomodel, dar nici cel mai urat ...Mai mult ma uit la comportament, sa se comporte frumos cu mine, sa ma faca fericita si sa ma inteleaga. Nu e important sa fii frumos la exterior daca pe dinauntru esti... urat straight face. Dupa asta ma ghidez euwinking!

| Irina777 a răspuns:

Mai intii cand vad un baiat, desigur ca orice fata, ma uit la exteriorul sau, sa fie dragut si placut, imi plac baietii care se ocupa cu sportul, adica sa aiba brate, piept, spate musculos, dar nu exesiv, asa mediu.

| Irina777 a răspuns:

Cat despre imbracaminte, imi place sa aiba si el asa un stil elegant si uneori sportiv, detest baietii prea stilati, extravaganti. Dupa aia, imi plac baietii destepti, si sa vorbeasca frumos..si nu in ultimul rand ma uit la caracterul baiatului, si la inima sa...si nu-mi plac baietii mindri si cu aere, care cred ca cu banii taticului se poate rezolva totul, din contra un baiat care sa te poti baza mereu, in orice situatie sa fie discurcaret. Si imi mai plac baietii carora le plac copii ( ii ador)