| Apy a întrebat:

Ce ar mai trebui sa pun pe blogul meu? va place? ce-ar mai trebui in plus? http://funny-bloog.blogspot.com/2011/04/inca-o-zi-de-vac anta.html va place? eu l-am facut sper sa va uitatzi des la el pacat ca nu il gasiti rapid ps ca sa il vezi in fiecare zi da-l in favorite asta daca iti place.

Răspuns Câştigător
| iulyspy a răspuns:

Foarte fain...imi place designu. cum l-ai fc? si povestioara aia "la ceai" e faina
ai putea sa mai pui glume, bancuri, stiati ca..., perle, alte povestioare...
Tine-o tot asa! Eu deja iti urmaresc blogu:*
Bafta!:*