| Binedacăvrei a întrebat:

Ce aroma au tigarile Djarum black?

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Djarum black (sant cele mai puternice de pe piata romaneasca) - de cuisoare (din punctul meu de vedere au gustul/miros de prune uscate); ce mi se pare interesant la ele este ca mai mult de 3 tigari nu poti fuma. Iar un pachet te tine 1 luna, daca esti fumezi de placere.

ATENTIE nu cumpara Djarum Black slim. sant slabe.
Cumpara pe cele puternice.

| aimspeşăl a răspuns:

încearcă smug

| ZeRRo a răspuns:

Nu sunt deloc slabe, au cat un dunhill negru poate chiar mai mult, au o aroma de scortisoara sau cel putin asa ar trebui, mie de ex imi dau o slaba durere de cap de la aroma lor.

| CrazzyCokeXD a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu le incerci sincer sa fiu nici nu mi-am dat seama ce aroma au doar ca te zgarie pe git si sunt slabe...