| xGirlツ a întrebat:

Ce as putea face in timpul liber? Cateodata stau si ma plictisesc si timpul asta trece repede...Cine imi zice cele mai multe activitati poate primeste fundita big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Sa asculti muzica (mereu functioneaza...ti-as recomanda piese mai ritmatice...gen Shakira)

Sa te uiti la un film pe calc. (ti-as recomanda Twilight- super film)

Sa sari in pat (wuuu...)

Sa incerci sa gatesti (mereu functioneaza la plictiseala...eu de obicei imi fac cartofi prajiti. miami! )

(Daca esti fata doar ) Ai putea sa te machiezi cu machiajele mamei tale (sau cu a tale daca ai) si sa iti faci poze. (e o ideea care mereu functioneaza in cazurile critice de plictiseala.)

Sper ca te-am ajutat...happy***

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Curatenie in casa si gatit mancare.

| aliceinchains a răspuns:

Bună,
Te poți uita la tv, poți sta pe net, poți să vezi un film sau un serial, poți citi cărți sau reviste, te poți plimba cu prietenii...sunt destule de făcut, timp să ai.
Zi faină.

| callmebeautiful a răspuns:

Sa iesi in parc, sa te duci la prieteni, stai pe facebook etc

| BruneTh a răspuns:

Poti sa stai pe net evident(la un film bunsmug,sa te joci,sa stai pe mess cu prietenii)Sa te uiti la tv,Sa iesi afara cu prietenii intr'un parca undeva, sa citesti o carte interesanta si app in acelasi timp vei fi uimita cate inveti, asculta muzica si cam atat pentru ca eu mereu cand ma plictisesc vreau sa descopar si sa fac lucruri noi. Sper ca te'am ajutat si funda plzhee hee

| Floricell_4708 a răspuns:

Pai:
-iti faci unghiile
-citesti o carte buna
-te uiti la tv
-stai pe mess/facebook/twitter
-iti faci cont pe site-uri de socializare
-joci conquiztador
-faci experimente in bucatarie
-iti rearanjezi camera
-iesi pe-afara cu rolele/bicicleta
-te duci la bunica
-dormi
-te uiti la seriale online
-te iuti la desen online: desenele-copilariei.net
etc. etc. vot?batting eyelashes