| Mercenary a întrebat:

Ce as putea sa fac cand ma plictisesc, ca de obicei cand ma plitisesc eu ascult muzica, ma joc pe facebook sau altele
Dar acum m-am plictisesc si de astea

dati-mi plzz idei ce sa fac, cea mai buna idee ia funda! big grin happy

Răspuns Câştigător
| Sarahh a răspuns:

Compune poezii. Statusuri; x.
Iesi afara.
Daca ai catel iesi afara cu el.
Picteaza
Canta la chitara. love struck
Fa poze. love struck
ia-ti niste role si iesi in parc cu ele
fitnes daca tot vrei conditie fizica...
citeste o carte, invata o limba straina
Funda?!

2 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Iesi in parc cu bicikleta rolele iesi la intalniri ...iesi cu prietenii sa te distrezi putin du-te la un teniis de camo la un volei ca a venit vara:X inscriete la ceva sport doar asa pevara daca esti mai mare de 15 ani ia-ti o slujba nu stiu fa ceva interesant:X:X

| MaXSp3ed a răspuns:

Poti incepe usur. ex plimbari bicicleta, role, tenis sau mai repede. laughing iarna ski vara inot depinde ce te intereseazawinking