| AntiHero a întrebat:

Ce as putea sa-i scriu doamnei diriginta la sfarsit de cls a 8-a?

Răspuns Câştigător
| FatalScream a răspuns:

Poti sa incepi cu o introducere simpla, gen...cum a fost prima data cand ai intrat in clasa a-5a,cum ti sa parut...Pe urma in cuprins un pic mai lung decat introducerea, scriind despre descrierea mai larga a introduceri, la sfarsit spui cum iti iei la revedere si multe chestii ce vrei tu sa adaugi..Nu stiu daca iti place, dar cu „inspiratia„ ta poti sa faci un „ultim text„ foarte frumos.

1 răspuns:
| alxp a răspuns:

Pai, daca ti'a placut de ea, ii poti zice parerea ta despre ea, ce ti'a placut la ea, cu ce te'a impresionat bla bla bla.
daca nu, ii poti ura sa o calce masina