| elizabeth100 a întrebat:

Ce as putea sa ma joc in casa cu un prieten? ma plictiiiiii ofer fundita

5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

De-a mama şi tata.

| AlexNycusor a răspuns:

Faceti clatite. faceti prajituri ceva. jocuri. nu stiu, eu asta stiu, asta e frumos.

| negAt1we a răspuns:

Interisanta intrebare.Aici e mai bine sa va lucreze bine imaginatia.
Sa priviti un film cred ca e plictisitor.Sa va jucati, nu-mi pare idee buna, trebuie sa faceti ceva unde ambii sa va implicati. Bucataria este camera care poate sa va faca sa va implicati, incercati sa pregatiti ceva gustos.Sau dormitorul va face ca ambii sa va implicati, dar aici cred ca va dati seama, si nu numai.

| elizabeth100 explică:

Ca sigur pot eu sa fac clatitetongue

| Cornelia_Dumitrache_1971 a răspuns:

Time to upgrade my Minecraft to online multiplayer status thanks to http://freeminecraft.cc :D