| raduspace10 a întrebat:

Ce as putea sa vand la 16 ani pe OLX astfel incat sa strang 1000-2000 RON? Precizez ca nu pot vinde vreun laptop,telefon, bijuterii si astfel de lucruri de valoare.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Un rinichi...
Serios acum, ce alt ceva ai vrea sa vinzi?
Nu prea ai ce, ai spus deja ca nu poti vine lucrurile care sunt cautate si au valoare.
Un scuter daca ai, dar nu cred.
Daca nu vinzi lucruri de valaoare slabe sanse sa strangi atatia bani.

| Nomoreregretstb a răspuns:

Te pricepi la desen? Ai putea face un tablou si poti scoate bani frumosi. Daca nu, cred ca sigur ai un prieten care se pricepe sau cunostinta. Succes!