| ParanoidKidu a întrebat:

Ce ati alege intre bani si romantism? Argumentati. Cel mai bun raspuns primeste Funda:*

Răspuns Câştigător
| Cathy_5203 a răspuns:

Cel mai bine romantism.Acest sentiment te face sa te simti bine, fericit, iubit, pe cand bani, te pot face fericit un timp, dar apoi te plictisesti, iar ei nu-ti ofera iubire. Cea mai buna este iubirea, sa-ti gasesti perechea potrivita si sa ajungi sa imparti viata cu ea...Binenteles ca ai nevoie si de niste bani, ca sa poti sa ai un apartament, sa-ti hranesti familia, copiii sa le cumperi haine, jucarii etc. etc., dar totul incepe de la doua persoane care se iubesc!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Romantismul completat cu banii.
Nu poți supraviețui doar cu romantismul, dragostea trece prin stomac.
Pa, pa.

| IQOnly a răspuns:

Ai muuuuulti bani... dar la ce bun daca nu ai dragoste? Daca nu esti iubit?

| englezuc a răspuns:

Daca ai bani iti iei ce iti doresti, ai femei care ar sari pe tine in orice moment. dar nu pentru ce esti ci pentru banii tai.deci eu as alege romantismul. fara cineva care sa te sprijine, sa-ti fie alaturi si sa te iubeasca cu adevarat esti un NIMENI!