| Cornelia19 a întrebat:

Ce ati face daca cineva ar participa la un eveniment cu un proiect facut de voi, ar castiga, iar voi nu ati castiga nimic si nu vi s-ar recunoaste meritul?

Răspuns Câştigător
| Gripa a răspuns:

In prima faza, ai vrea sa strigi, in gura mare, ca proiectul iti apartine.Ai vrea sa-i rupi capul persoanei ce ti-a furat proiectul, si toate astea doar pentru laudele ce le vei primi, pentru a fi in centrul atentiei, pentru a fi cineva chiar si pentru cateva minute.
SAU ai putea lasa totul asa cum este si te vei bucura inauntrul tau pentru ca proiectul TAU, facut, muncit de TINE a castigat.
Sper sa intelegi mesajul raspunsului meu.Chiar daca pare evident sa stii cu nu este chiar atat de evident, la mesaj referindu-ma.